Кому належить компанія Макдональдс

15% всіх ресторанів належить корпорації, а 85% перебувають у володінні франчайзингових партнерів. Компанії належать землі, які оцінюються в 16 — 18 млн. американських доларів. Тому основний прибуток МакДональдс отримує від орендної плати франчайзі.

24 травня 1997 року біля станції метро «Лук'янівська» у місті Києві відкрився перший ресторан «McDonald's» в Україні. Уся діяльність ресторанів «McDonald's» здійснюється від імені компанії «McDonald's Ukrainian Ltd», яка є 100 % власністю «McDonald's Corporation».

McDonald's в Україні

«МакДональдс» у Луцьку — найбільший одноповерховий «МакДональдс» України «МакДональдс» у Луцьку — найбільший одноповерховий «МакДональдс» України
Типбізнес
ГалузьГромадське харчування
Гасло«Я це люблю»
mcdonalds.ua

Початковий внесок – приблизно 750 тисяч доларів, це повинні бути особисті кошти, кредит не підійде. Купуючи вже існуючий ресторан, у вас повинно бути 25% від початкового внеску. Фінанси на обладнання і техніку – приблизно 1-2 мільйони доларів. Відрахування за обслуговування і бренд – 4% від загального обсягу продажів.

У місті Вишгород Київської області 20 вересня 2023 року запрацював новий ресторан McDonald's.

Інформація про вартість McDonald's Паушальний платіж за франшизу: $ 45 000. Загальний обсяг інвестицій: від $ 1 200 000 до $ 2 235 000. Необхідний ліквідний капітал: від $ 500 000 до $ 750 000. Роялті: 4%

Основні дочірні компанії станом на кінець 2022: США (штат Делавер): McDonald’s Deutschland LLC; McDonald’s Development Italy LLC; McDonald’s Global Markets LLC; McDonald’s International Property Company, Ltd.; McDonald’s Real Estate Company; McDonald’s Restaurant Operations …