Як називається перерва між періодами у хокеї?

Між періодами. Загалом у матчі три періоди по двадцять хвилин. Між ними проводиться два тайм-ауту.Oct 5, 2020

Ось тільки зверніть увагу на те, що "тайм" називають тільки в Росії та країнах СНД, оскільки в англомовних країнах це все називається "half" (Хаф), тобто "половина". У більшості ігор буває перша половина та друга половина, між якими "halftime" (хафтайм), "breakout" (брейкаут) – велика перерва.

Хокей із шайбою За загальним правилом грають 5 хвилин (але до першого гола) складами 4×4 (виключення якщо видалені 2 хокеїсти в одній команді грають 5×3). У деяких турнірах у плей-офф овертайм грає у форматі 5×5 до першого голу необмежене кількість часу (20 хвилин гри, перерва та поновлення овертайму).

Хокей із шайбою Під час зупинки у матчі з хокею із шайбою команда може взяти таймаут тривалістю до 30 секунд, але лише один раз за матч.