Яка кількість гравців у команді з хокею з шайбою?

Ця гра проводиться на крижаному полі (завдовжки 90-110 і завширшки 50-70 метрів; майданчик показано на малюнку знизу) за участю двох команд, у кожній по десять осіб і воротар.

Нападниками є три гравці з хокейної п’ятірки, центральний нападник і двоє крайніх. Центральний є організатором атак, пов’язуючи захисників із крайніми нападниками, під час оборони активно допомагає своїм захисникам.

Матч із хокею з шайбою складається з трьох періодів по 20 хвилин чистого часу. Перерви між періодами тривають 15 хвилин. У разі нічийного результату після закінчення трьох періодів можливе призначення додаткового часу (овертайму). У разі нічиєї після закінчення овертайму пробиваються штрафні кидки (буліти).

Як часто має проводитися повторний інструктаж на робочому місці під час робіт без підвищеної небезпеки?Як часто має проводитися повторний інструктаж на робочому місці під час робіт без підвищеної небезпеки?

Повторний інструктаж проводиться не рідше одного разу на шість місяців. Повторний інструктаж може бути за необхідності за розпорядженням організатора навчання обмежений лише проведенням перевірки знань вимог охорони праці обсягом відомостей,

Як робиться процедура Гелінг?Як робиться процедура Гелінг?

Гелева епіляція (Гелінг) – новітня інноваційна процедура видалення небажаного волосся на тілі. В основі методу епіляції – гель, що має маленьку молекулярну масу, який проникає в цибулину, послаблює зв'язок волосся