Як проходить фінал Кубка Гагаріна?

Формат фіналу Фінальна серія складалася максимум із семи ігор і велася до чотирьох перемог, у форматі Д-Д-Г-Г-Д-Г-Д. Перевагу домашнього майданчика отримала команда, яка посіла найвище місце в лізі за підсумками регулярного чемпіонату.

Переможцем серії стає команда, яка перемогла в чотирьох матчах серії. Команда, яка програла в серії чотири матчі, припиняє свою участь у Чемпіонаті; у фіналі Чемпіонату зустрічаються переможці фіналів Конференцій. Серія матчів фіналу Чемпіонату проводиться до чотирьох перемог, максимальна кількість матчів – сім.

Фінал Кубка Гагаріна 2022 – вирішальна серія розіграшу плей-офф Кубка Гагаріна в сезоні Континентальної хокейної ліги 2021/2022. У фіналі брали участь чемпіони Східної та Західної конференцій, Металург і ЦСКА відповідно….